PESD3V3NW-SFYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-8644-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-8644-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-8644-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3NW-SFYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 5.1VC DSN0603-2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5.1V (טיפוסי) מלחץ20A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DSN0603-2
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
סדרה
יישומים
טלקום
קיבוליות @ תדר
0.6pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
6.8V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
5.1V (טיפוסי)