PESD3V3S1BSFYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD3V3S1BSFYLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD3V3S1BSFYLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD3V3S1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3S1BSFYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 6VC DSN0603-2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6V (טיפוסי) מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DSN0603-2
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
10.7pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
0201 (0603 מטרי)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
6V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)