PESD3V3NW-SFYL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3.3VWM 5.1VC DSN0603-2 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 5.1V (טיפוסי) מלחץ20A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DSN0603-2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 20A (8/20µs) |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
סדרה | יישומים טלקום |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 0.6pF ב-1MHz |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה 0201 (0603 מטרי) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V (מקס') | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 6.8V (טיפוסי) | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 5.1V (טיפוסי) |