PESD3V3U1UL,315 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 727
גיליון נתונים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 118
קיים במלאי: 6
קיים במלאי: 0
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Introducing Automotive DFN packages
PESD3V3U1UL,315
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4154-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4154-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4154-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3U1UL,315
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM DFN1006-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
קיבוליות @ תדר
2.6pF ב-1MHz
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
4.5V