PESD3V3V4UW,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5793-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-5793-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-5793-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3V4UW,115
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 11VC SOT665
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11V מלחץ1.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-665
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD3V3V4UW,115 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
16W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
15pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
ערוצים חד-כיווניים
4
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOT-665
מתח - פריצה (מינ')
5.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
11V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1.5A (8/20µs)