ESDALC6V1P5
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3785-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3785-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3785-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDALC6V1P5
תיאור
TVS DIODE 3VWM SOT665
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-665
מודלים EDA/CAD
ESDALC6V1P5 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
30W
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
SOT-665
ערוצים חד-כיווניים
4
מארז ההתקן של הספק
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3V
מספר מוצר בסיס
מתח - פריצה (מינ')
6.1V