PESD3V3X4UHMYL
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-8472-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-8472-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-8472-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3X4UHMYL
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 4.5VC DFN1308-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.5V מלחץ11A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1308-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PESD3V3X4UHMYL דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
0.8pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
6-XFDFN
מתח - פריצה (מינ')
5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
4.5V