PHB33NQ20T,118 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 200V 32.7A D2PAK |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 200 V 32.7A (Tc) 230W (Tc) הרכבה משטחית D2PAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-mA1 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 32.2 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 1870 pF @ 25 V |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | פיזור הספק (מקס') 230W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 200 V | מארז ההתקן של הספק D2PAK |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מספר מוצר בסיס |