PMEG10010ELRX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-2394-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-2394-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-2394-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG10010ELRX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 1A הרכבה משטחית SOD-123W
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
3.7 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 nA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
70pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
770 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA