BSZ160N10NS3GATMA1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 61,758
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 9,150
גיליון נתונים
קיים במלאי: 734
onsemi
Panjit International Inc.
Renesas Electronics Corporation
Rohm Semiconductor
STMicroelectronics
תעלת N 100 V 8A (Ta), 40A (Tc) 2.1W (Ta), 63W (Tc) הרכבה משטחית PG-TSDSON-8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BSZ160N10NS3GATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSZ160N10NS3GATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSZ160N10NS3GATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSZ160N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSZ160N10NS3GATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 8A/40A 8TSDSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BSZ160N10NS3GATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.5‏ ב-µA‏12‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
25 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1700 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
2.1W (Ta), 63W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TSDSON-8
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V