PMEG10020AELR-QX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית SOD-123W
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PMEG10020AELR-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG10020AELR-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG10020AELR-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG10020AELR-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG10020AELR-QX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 nA @ 100 V
קיבוליות @ Vr‏, F
135pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
770 mV @ 2 A
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C