NSR02100HT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
NSR02100HT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NSR02100HT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NSR02100HT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NSR02100HT1G
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 200mA הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 nA @ 100 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
4pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
950 mV @ 200 mA