PMEG100T30ELP-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG100T30ELP-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG100T30ELP-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG100T30ELP-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG100T30ELP-QX
תיאור
DIODE SCHOTT 100V 3A SOD128/CFP5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 3A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
12.5 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.75 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
300pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 3 A
מארז ההתקן של הספק
SOD-128/CFP5
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C