STPS3H100AFY | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTK 100V 3A SOD128FLAT |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 100 V 3A הרכבה משטחית SOD128Flat |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STPS3H100AFY דגמים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 1.5 µA @ 100 V |
סדרה | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 100 V | מארז ההתקן של הספק SOD128Flat |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 3A | טמפרטורת פעולה - צומת -40°C ~ 175°C |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 760 mV @ 3 A | מספר מוצר בסיס |