PMEG3005EB,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SOD523 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 30 V 500mA הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PMEG3005EB,115 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 500 µA @ 30 V |
יצרן | קיבוליות @ Vr, F 30pF ב-1V, 1MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 30 V | מארז / תיבה |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 500mA | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 500 mV @ 500 mA | טמפרטורת פעולה - צומת 150°C (מקס') |
מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA | מספר מוצר בסיס |