PMEG4005CEJ-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG4005CEJ-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG4005CEJ-QXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG4005CEJ-QXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG4005CEJ-QX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית SOD-323F
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
1.8 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
8 µA @ 40 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
24pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
סוג ההרכבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
מארז‏ / תיבה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
640 mV @ 500 mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-323F
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C