PMEG60T10ELRX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7807-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7807-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7807-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG60T10ELRX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A SOD123W
תיאור מפורט
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית SOD-123W
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
650 nA @ 60 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
245pF ב-1V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז ההתקן של הספק
SOD-123W
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 1 A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA