PMEG60T50ELPX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7808-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7808-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7808-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG60T50ELPX
תיאור
DIODE SCHOTTK 60V 5A SOD128/CFP5
תיאור מפורט
דיודות 60 V 5A הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG60T50ELPX דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
16 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.8 µA @ 60 V
קיבוליות @ Vr‏, F
560pF ב-1V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-128/CFP5
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
690 mV @ 5 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA