ACS72981ELRATR-200U3
ACS72981ELRATR-200U3
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS72981ELRATR-200U3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS72981ELRATR-200U3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS72981ELRATR-200U3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS72981ELRATR-200U3
תיאור
CURRENT SEN HE/DIFFERENTIAL 200A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 200A 1 ערוצים אפקט הול, הפרשי חד-כיווני ‎7-PowerSMD, מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS72981ELRATR-200U3 דגמים
קטגוריה
תדר
DC ~ 250kHz
יצרן
ליניאריות
±0.8%
סדרה
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
זמן תגובה
1.8µs
זרם - הספקה (מקס')
14mA (טיפוסי)
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג חיישן
קיטוב
חד-כיווני
מארז‏ / תיבה
‎7-PowerSMD, מודול
יציאה
רציומטרי, מתח
מספר מוצר בסיס
רגישות
6.6mV/A