PSMN009-100B,118 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 5,311
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 22
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 34
קיים במלאי: 7,834
קיים במלאי: 524
קיים במלאי: 100
קיים במלאי: 869
קיים במלאי: 555
Infineon Technologies
Infineon Technologies
תעלת N 100 V 75A (Tc) 230W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN009-100B,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5268-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN009-100B,118
תיאור
MOSFET N-CH 100V 75A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
156 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8250 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
230W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V