PSMN1R0-100ASEJ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 430A (Tc) kW‏1.55‏ (Tc‏) הרכבה משטחית 1212‏CCPAK‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN1R0-100ASEJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN1R0-100ASEJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN1R0-100ASEJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN1R0-100ASEJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R0-100ASEJ
תיאור
PSMN1R0-100ASE/SOT8000A/CCPAK1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN1R0-100ASEJ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
509 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
36460 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
kW‏1.55‏ (Tc‏)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
1212‏CCPAK‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V