PSMN1R0-40SSHJ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 40V 325A LFPAK88 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 40 V 325A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 137 nC @ 10 V |
יצרן | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 10322 pF @ 25 V |
סטטוס החלק פעיל | מאפיין FET דיודות שוטקי (Schottky) (גוף) |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 375W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 40 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק LFPAK88 (SOT1235) |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מארז / תיבה |