RBR1MM40ATR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR1MM40ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR1MM40ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR1MM40ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR1MM40ATR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDU
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
מודלים EDA/CAD
RBR1MM40ATR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 40 V
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
520 mV @ 1 A