PSMN2R6-100SSFJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN2R6-100SSFJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN2R6-100SSFJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN2R6-100SSFJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN2R6-100SSFJ
תיאור
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 200A (Ta) 341W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
191 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
12838 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
341W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK88 (SOT1235)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V