PSMN4R0-30YLDX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1232-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1232-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1232-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN4R0-30YLDX
תיאור
MOSFET N-CH 30V 95A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 95A (Tc) 64W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
19.4 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1272 pF @ 15 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
64W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V