PSMN1R0-30YLDX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 30 V 100A (Tc) 238W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN1R0-30YLDX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1859-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1859-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1859-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN1R0-30YLDX
תיאור
MOSFET N-CH 30V 100A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏2‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
121.35 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8598 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
238W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V