PSMN4R2-40VSHX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 1,685
גיליון נתונים
MOSFET‏ - מערכים 40V 98A (Ta) 85W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN4R2-40VSHX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN4R2-40VSHXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN4R2-40VSHXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN4R2-40VSHXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN4R2-40VSHX
תיאור
MOSFET 2N-CH 40V 98A LFPAK56D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN4R2-40VSHX דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
37nC ב-10V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2590pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
85W (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
שתי תעלות-N (חצי-גשר)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40V