PSMN4R5-40PS,127 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 478
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 443
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 2,177
Infineon Technologies
קיים במלאי: 634
Infineon Technologies
קיים במלאי: 516
קיים במלאי: 2,565
קיים במלאי: 753
קיים במלאי: 497
קיים במלאי: 69
IXYS
קיים במלאי: 50
STMicroelectronics
קיים במלאי: 454
STMicroelectronics
תעלת N 40 V 100A (Tc) 148W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN4R5-40PS,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4264-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN4R5-40PS,127
תיאור
MOSFET N-CH 40V 100A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
42.3 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2683 pF @ 12 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
148W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V