PSMN4R8-100BSEJ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 22
גיליון נתונים
דומים
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 3,847
Infineon Technologies
קיים במלאי: 993
Infineon Technologies
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 862
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 800
Vishay Siliconix
קיים במלאי: 167
תעלת N 100 V 120A (Tj) 405W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎