PSMN3R7-100BSEJ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,849
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 103
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 862
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 605
STMicroelectronics
קיים במלאי: 49
Toshiba Semiconductor and Storage
תעלת N 100 V 120A (Tc) 405W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN3R7-100BSEJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN3R7-100BSEJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN3R7-100BSEJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN3R7-100BSEJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN3R7-100BSEJ
תיאור
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PSMN3R7-100BSEJ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
246 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
16370 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
405W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V