PSMN7R2-100YSFX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN7R2-100YSFXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN7R2-100YSFXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN7R2-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN7R2-100YSFX
תיאור
NEXTPOWER 80/100V MOSFETS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 111A (Tc) 194W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
75 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4818 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
194W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V