PSMN7R6-60PS,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4281-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN7R6-60PS,127
תיאור
MOSFET N-CH 60V 92A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 92A (Tc) 149W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
38.7 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2651 pF @ 30 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
149W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V