PZU4.7B3A,115 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 65
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 104
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 320 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.