GYB1H220MCQ1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-17893-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-17893-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-17893-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GYB1H220MCQ1GS
תיאור
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 80mOhm 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GYB1H220MCQ1GS דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Nichicon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
165 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.1 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C