GYE1V101MCQ1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-GYE1V101TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-GYE1V101CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-GYE1V101DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GYE1V101MCQ1GS
תיאור
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 35mOhm 4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Nichicon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
255 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C