35PJV100M6.3X8
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35PJV100M6.3X8TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-35PJV100M6.3X8CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-35PJV100M6.3X8DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35PJV100M6.3X8
תיאור
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 30mOhm 4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
84 mA @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.68 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C