LAR2W271MELB35
מק"ט מוצר של DigiKey
493-8074-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LAR2W271MELB35
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
LAR2W271MELB35 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.23 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4145 A @ 50 kHz
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C