PCR1H121MCL2GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13772-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-13772-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13772-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCR1H121MCL2GS
תיאור
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 25mOhm 4000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PCR1H121MCL2GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2.9 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
120 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.472‏ אינץ' (12.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
25mOhm