PCR1J390MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13779-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-13779-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13779-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCR1J390MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
39 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 28mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
PCR1J390MCL1GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.7 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
39 µF
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm