PCR1H820MCL6GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13770-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-13770-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13770-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCR1H820MCL6GS
תיאור
CAP ALUM POLY 82UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
82 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 26mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
PCR1H820MCL6GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר גבוה
2.9 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
82 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
26mOhm