PCV1H470MCL7GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-4554-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-4554-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-4554-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCV1H470MCL7GS
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
47 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 29mOhm 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
PCV1H470MCL7GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
3.3 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
29mOhm