SN74LVC3G14DCUR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-13006-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-13006-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-13006-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC3G14DCUR
תיאור
IC INVERT SCHMITT 3CH 3IN 8VSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 3 ערוץ Schmitt Trigger ‎8-VSSOP‎
מודלים EDA/CAD
SN74LVC3G14DCUR דגמים
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
0.7V ~ 2.5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
רמה לוגית - גבוהה
‎1.4V ~ 3.7V
סטטוס החלק
פעיל
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.3ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המעגלים
3
מספר הכניסות
3
מארז ההתקן של הספק
‎8-VSSOP‎
מארז‏ / תיבה
‎8-VFSOP (רוחב "0.091‏, 2.30 מ"מ)
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V