UCJ1E221MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-9395-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-9395-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-9395-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCJ1E221MCL1GS
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1.5Ohm 2000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UCJ1E221MCL1GS דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
200 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
400 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
1.5Ohm
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C