UCY2W220MHD1TO
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13338-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13338-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCY2W220MHD1TO
תיאור
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 12000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UCY2W220MHD1TO דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
12000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C