UCYW6470MHD6TN
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13352-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13352-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCYW6470MHD6TN
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 12000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UCYW6470MHD6TN דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
500 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
12000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C