UHV1V221MPD1TA | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 493-UHV1V221MPD1TACT-ND - סרט חתוך (CT) UHV1V221MPD1TA-ND - סרט + תיבה (TB) |
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 6000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UHV1V221MPD1TA דגמים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 495 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | זרם אדווה בתדר גבוה 990 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה | עכבה 59 mOhms |
קיבוליות | ריווח מוליכים 0.138 אינץ' (3.50 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
מתח - נומינלי 35 V | גובה - מקובע (מרבי) 0.512 אינץ' (13.00 מ"מ) |
אורך חיים @ טמפרטורה 6000 שעות ב-105°C | סוג ההרכבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |