35YXJ220MT78X11.5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 998
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 1,506
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 4,386
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35YXJ220MT78X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
35YXJ220MT78X11.5-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35YXJ220MT78X11.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
35YXJ220MT78X11.5 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
448 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
130 mOhms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C