UPJ1J681MHD6
מק"ט מוצר של DigiKey
UPJ1J681MHD6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPJ1J681MHD6
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPJ1J681MHD6 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.61 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.94 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה
51 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C