UPW1J681MHD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-1951-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPW1J681MHD
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 8000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
UPW1J681MHD דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.62 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.16 A @ 100 kHz
עכבה
50 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C