UPM1H680MPD1TA
מק"ט מוצר של DigiKey
493-UPM1H680MPD1TACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UPM1H680MPD1TA-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPM1H680MPD1TA
תיאור
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UPM1H680MPD1TA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
260 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
415 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה
200 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C